BioFix Biocon

Konteinertüüpi reoveepuhastid BioFix Biocon koosnevad ühest või mitmest konteinerist. Kõik veega kokkupuutuvad osad valmistatakse roostevabaterasest. Konteinerid on tehases täielikult komplekteeritud ning paigaldamisvalmis: soojustatud ning ventilatsiooni- ja kütteseadmetega varustatud. Ehitusplatsil on vaja ainult rajada plaatvundament, konteinerid paigale panna ning ühendada tehnovõrkudega, milleks kulub mudelist sõltuvalt vaid üks kuni kaks nädalat. Konteinerpuhastit saab hõlpsasti laiendada või ka koost lahti võtta ning uude kohta viia.

Haiba asula kon...
Kostivere asula...
Suurupi asula k...

Puhastite BioFix Biocon jõudlusvahemik on 120–5000 m3 reovett ööpäevas. Ehituse poolest võivad nad olla täielikult või osaliselt maapealsed või siseruumis kasutatavad, enamasti valitakse maapealne konteinerpuhasti. Puhastit on võimalik kohandada vastavaks kliendi vajadustele: valida puhastustehnoloogia ning komplekteerida puhasti nõutavast puhastusastmest sõltuvalt.

Konteinerpuhastite peamised tehnoloogilised sõlmed on järgmised:

  • mehaaniline eelpuhastus (mehaaniline võre, liivapüüdur);
  • keemiline eelpuhastus (flokulatsioonikamber, laminaarsetiti, kemikaaliannustussõlm);
  • biopuhastus (neljaastmeline bioreaktor);
  • settetahendus (jääksette tahendamisseadmeid).

Settetahendussõ...
Kemikaaliannust...
Mehaaniline võr...

Puhastile saab lisada ka hoolduspersonali olmeruum-konteineri, milles on tualett ja dušikabiin, riidekapp, töölaud, toolid ja esmased laboritarbed.

Märksõnad

  • puhasti, puhastid, reoveepuhasti, reoveepuhastid, veepuhastus, biopuhasti, reovesi
  • filter, filtrid, veefilter, veefiltrid, rauafilter, rauaärastusfilter, veepehmendus, veepehmendusfilter, joogiveepuhastus, joogiveepuhastusfilter
  • puhur, puhurid, kompressor, õhukompressor, Clack, HUFO